User:MrDolomite/sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
imported>MrDolomite m (→Comparision: add alignment row) |
imported>MrDolomite m (→Comparision: add VIP row) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| align="center" colspan="7" | [[Hero (Alignment)|Heroes]] | | align="center" colspan="7" | [[Hero (Alignment)|Heroes]] | ||
| align="center" colspan="7" | [[Villain (Alignment)|Villains]] | | align="center" colspan="7" | [[Villain (Alignment)|Villains]] | ||
|- | |||
| align="right" | [[Account#VIP|VIP]] | |||
| align="center" colspan="4" | | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
| align="center" colspan="4" | | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
| align="center" colspan="1" | [[File:Icon vip.png|16px]] | |||
|- | |- | ||
! align="center" | Stats/Arch | ! align="center" | Stats/Arch |