User:SaintNicster/scratch paper: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
imported>SaintNicster New page: {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="center" style="text-align:center;" |- style="background:#efefef;" ! Archetype ! Recovery |- |Scrapper |8.34% / second |- |Blaster |8.34... |
imported>SaintNicster No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|Warshade | |Warshade | ||
|???% / second | |||
|- | |||
|Brute | |||
|8.34% / second | |||
|- | |||
|Corrupter | |||
|???% / second | |||
|- | |||
|Dominator | |||
|???% / second | |||
|- | |||
|Stalker | |||
|???% / second | |||
|- | |||
|Mastermind | |||
|???% / second | |||
|- | |||
|Arachnos Soldier | |||
|???% / second | |||
|- | |||
|Arachnos Widow | |||
|???% / second | |???% / second | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 20:08, 26 July 2008
Archetype | Recovery |
---|---|
Scrapper | 8.34% / second |
Blaster | 8.34% / second |
Peacebringer | 8.34% / second |
Tanker | 8.34% / second |
Defender | 10.42% / second |
Controller | >11.41% / second |
Warshade | ???% / second |
Brute | 8.34% / second |
Corrupter | ???% / second |
Dominator | ???% / second |
Stalker | ???% / second |
Mastermind | ???% / second |
Arachnos Soldier | ???% / second |
Arachnos Widow | ???% / second |